فروش برنج ایرانی
خانه / برنج دودی گیلان / قیمت انواع برنج دودی اعلا

قیمت انواع برنج دودی اعلا

قیمت برنج دودی درجه یک را در جدول زیر ببینید و برای خرید اینترنتی بهترین برنج دودی گیلان با واحد فروش ما ارتباط بگیرید تا بتوانید برنج دودی هاشمی و دم سیاه را تهیه کرده و از مصرف آن لذت ببرید.

قیمت برنج دودی

قیمت برنج دودی درجه یک

صدری دم سیاه یکی از ارقام برنج ایرانی است که نوع دودی آن نیز به صورت محدود توسط کارخانه دارانی که در گیلان برنج دودی تولید می کنند تولید می شود و به دلیل اینکه به بسیار کمیاب است و با توجه به اینکه طعم هیچ برنج دودی بهتر از ان نیست و هم چنین هیچ برنج دودی مثل آن قد نمی کشد به عنوان بهترین برنج دودی ایرانی شناخته می شود و در میان برنج های دودی درجه یک بالاترین قیمت را دارد.

بعد از صدری برنج هاشمی دودی با کیفیت ترین نوع این محصول است و با اینکه از نظر قد، طعم و ظاهر به پای صدری دودی نمی رسد با این وجود بسیار با کیفیت است و چون برنج کمیابی نیست و کشاورزان زیادی آن را کشت می کنند تولیدش همو زیاد است و این موضوع سبب می شود که قیمت بسیار ارزنده و مناسبی داشته باشد و اکثر مصرف کنندگان برنج دودی  گیلان وقتی توان خریدن صدری را نداشته باشند هاشمی را تهیه می نمایند.

البته از دیگر ارقام برنج ایرانی همچون فجر، ندا و شیرودی نیز برنج دودی تولید می شود اما آن ها درجه یک حساب نمی شوند و چون ماندگاری بعد از پخت پایینی دارند و پس از سرد شدن نرمی خود را از دست می دهند و از نظر ظاهر، طعم و میزان قد کشیدن به پای هاشمی و صدری نمی رسند مشتریان تاپ از خرید آن ها صرفه نظر می کنند و دسته ای از مردم که توان خرید کمتری دارند و بیشتر رستوران ها و هتل هایی که برنج دودی پخت می کنند سراغ این ارقام می روند.

قیمت برنج دودی

قیمت برنج دودی اعلا

در اکثر مواقع وقتی برای خرید برنج دودی اعلا راهی بازار می شوید قیمت هایی را مشاهده می نمایید که خیلی با لیست قیمت ما متفاوت است و در بیشتر این تفاوت ها با قیمت های پایین تر رو به رو می شوید و در چنین حالتی روی گونی برنج مربوطه نوشه هایی مثل برنج دودی هاشمی یا دم سیاه را می بینید و به همین نوشته ها اکتفا کرده و چون تخصصی در تشخیص برنج ندارید سریعا خرید تان را انجام می دهید.

این نکته را بدانید که تمام این موارد برای اینکه با قیمت های پایین شان بتوانند شما را جذب کنند برنج های دودی ارزان قیمت مثل ندا را درون گونی می ریزند و گونی هایی با  چاپ های فریبنده  مثل برنج دودی سنتی یا برنج دودی هیزمی که نام هاشمی و دم سیاه در زیر آن نوشته شده است را ویترین فروشگاه خود قرار می دهند تا شما فریب ظاهر ماجرا را بخورید ولی وقتی برنج های تقلبی را پخت کنید متوجه می شوید که فریب ارزانی اش ر خورده اید و سرتان کلاه رفته است.

در نظر داشته باشید برنج دودی اعلا همان صدری دودی است که توضیح دادیم بنا به تولید کم و کمیاب بودنش قیمت بالایی دارد و اگر واقعا خواهان مصرفی چیزی متفاوت و اعلا هستید باید برایش هزینه کنید و چون این برنج مشتریان خاص و کمی دارد و گران قیمت است مغازه داران کمتری ان را برای فروش می آورند و به سادگی در هر فروشگاهی پیدا نمی شود و شاید مصرف کنندگان مجبور شوند آن را به صورت مستقیم از شمال بخرند.

قیمت برنج دودی

برنج هاشمی دودی گیلان

بعد از دم سیاه برنج دودی تولید شده از رقم هاشمی با کیفیت ترین برنج دودی است که در گیلان تولید می شود و همانگونه که در جدول مشاهده می کنید قیمتش از دم سیاه دودی کمتر است و از قیمت برنج هاشمی عطری بیشتر است و به طور کلی وقت گیر بودن و هزینه ور بودن تولید برنج دودی است که سبب می شود نوع دودی هاشمی از نوع ساده اش گران تر باشد و لازم است بدانید تولید برنج دودی ۳ تا ۵ برابر وقت گیر تر از برنج ساده است.

اغلب کسانی که برنج دودی را مصرف نکرده اند و یا نمی دانند چیست وقتی برای اولین بار با این محصول آشنا می شوند از ما سوال می کنند که چرا برنج را دودی می کنند و یا اصلا چرا برخی از مردم برنج دودی مصرف می کنند و فایده اش چیست و اصلا چرا باید چنین کاری کنند و به طور کلی برای کسانی که تازه با برنج دودی آشنا می شوند این ماجرا مبهم است.

مصرف برنج دودی سلیقه ای است و مشتریان این محصول طعم و عطر اینچنینی را می پسندند البته بر خلاف نوشته ای بی پایه و اساسی که در برخی سایت ها و مجلات منتشر شده است برنج دودی از سلامت بهتری برخوردار است و ماندگاری بالاتری نیز دارد و حشرات به راحتی نمی توانند به آن مسلط شوند و دیرتر از برنج ساده شپشک میزند و همچنین در پخت ری بسیار عالی داشته و خیلی بهتر از برنج ساده قد می کشد.

فروش برنج دودی

فروش برنج دودی گیلان

فروش برنج دودی گیلان در تبریز رونق بسیار بیشتری به نسبت سایر شهر های ایران دارد و بیش از ۹۵ درصد برنج دودی که در استان گیلان تولید می شود روانه بازار تبریز می گردد و مردم و رستوران های این شهر پر و پا قرص ترین مشتریان برنج دودی هستند که بنا به اصالتی ک دارند این محصول اصیل را مصرف می کنند و حاضر نیستند جایگزینی سر سفره خود بیاورند هرچند نسل جدیدی های تبریز بیشتر علاقه به مصرف برنج کم دود دارند.

استفاده این حجم از برنج دودی در تبریز ریشه ی تاریخی دارد و ناشی از این است که در قدیم وقتی تجار برنج این شهر راهی شمال می شدند تا برنج خریاری کنند استان گیلان به آن ها نزدیک تر بوده و به همین سبب خریدشان را در گیلان انجام می دادند و سفر به مازندران برایشان به صرفه نبود و از آن جایی که در قدیم بیشتر برنج های گیلان دودی میشده این تجار برنج دودی به بازار تبریز می بردند و اینچنین شد که برنج دودی در تبریز جا افتاده است.

البته در بازار برخی شهر ها مثل مشهد، تهران، یزد، بروجرد، شیراز، برخی نواحی کردستان و کرمانشاه نیز برنج دودی فروخته می شود اما مقدار این خرید و فروش بسیار پایین است و به پای بازار تبریز نمیرسد و ذائقه مردم سایر شهر های ایران خیلی با برنج دودی مچ نیست و این در حالی است که ماندگاری برنج دودی بسیار بهتر از برنج ساده بوده و این نوع برنج در پخت بسیار عالی تر قد می کشد و از عطر قوی تری برخوردار است.

قیمت برنج دودی

بهترین برنج دودی

مصرف کنندگان پای ثابت برنج دودی این روز ها ارقام و مارک های مختلفی از این محصول را در بازار مشاهده می نمایند که پس از خرید و مصرف به این نتیجه می رسند که کیفیت لازم را نداشته و نیاز آن ها را راضی نکرده است از این رو به تحقیق و کنکاش می پردازند که بهترین نوع برنج دودی و یا بهترین مارک این محصول چیست و چگونه و از کجا باید آن را تهیه نمایند تا پاسخگوی نیاز شان بوده و باب میل شان باشد.

همانگونه که در بین برنج های عطری رقم دم سیاه بهترین است برای برنج دودی نیز محصولی که از رقم دم سیاه تهیه شود بهترین برنج دودی را خواهد داشت و این موضوع در جدول قیمتی که قرار داده ایم هم کاملا مشخص است به طوری که قیمت برنج دم سیاه دودی از همه ی برنج ها بالاتر بوده و بدون هیچ شکی و با قاطعیت تمام باید بگوییم که بهترین برنج دودی از نوع دم سیاه است که به طور وحشتناکی خوب قد می کشد و رِی بسیار عالی دارد.

البته کمتر کارخانه ای برنج دودی از رقم دم سیاه تولید می کند و دسترسی به این برنج و تهیه آن کار بسیار دشواری است و اکثر فروشندگانی که برنج دودی عرضه می کنند از ارقامی مثل فجر یا شیرودی استفاده می نمایند که ظاهری کشیده و استخوانی دارند اما وقتی پخته شوند نرم و لذیذ در نمی آیند و دانه هایشان بند بند نمی شود و این نشانه ها باعث می شود که مشتری بفهمد برنج دودی که خریده است بهترین نیست و فروشنده تقلب انجام داده است.

با تمام این تفاصیر اگر خواستید برنج دودی اصل و با کیفیت که از رقم دم سیاه تولید شده است را تهیه نمایید می توانید از مجموعه برنج دانه سالار خرید کنید.

خرید برنج دودی

خرید اینترنتی برنج دودی

همانطور که تا اینجا متوجه شدید تقلب های زیادی در فورش برنج دودی صورت می گیرد و این موضوع سبب شده مردمی که می خواهند برنج دودی هاشمی یا صدری بخرند به فکر خرید اینترنتی این محصول بیفتند و سراغ فروشگاه های اینترنتی برنج دودی بروند تا بتوانند از آن ها با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب این محصول را تهیه نمایند اما نکته جالب توجه این است که مدیران اکثر این فروشگاه های اینترنتی نیز رفتاری شبیه به مغازه دار ها دارند.

این افراد به خرید برنج دودی ارزان فکر می کنند و هدف اصلی اکثر آن ها پایین آوردن قیمت برای جلب نظر مشتری است تا بتوانند از این را فروش و سودآوری خود را بالا ببرند در نتیجه اگر خواستید به صورت اینترنتی برنج دودی بخرید دقت کنید که از طریق سایت مربوط به کارخانه های تولید کننده اقدام نمایید و در بین محدود تولید کنندگانی که خودشان سایت دارند یک مورد معتبر و منصف را برای خرید قادام کنید تا برنج دودی اعلا نصیب تان شود.

دانه سالار یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان برنج دودی سنتی و اصل است که این محصول را در هر کیفیتی که بخواهید با بهترین قیمت برایتان تهیه می کند و زمانی که برنج دودی مورد نیاز تان را از دانه سالار بخرید لذت واقعی مصرف این برنج اصیل را حس می کنید.

فروش برنج دودی

فروش برنج دودی هیزمی

فروش برنج دودی به صورت تخصصی و عمده توسط تجار و تولید کنندگان نواحی مرکزی استان گیلان انجام می شود و بیشتر تجار بزرگ برنج دودی در رشت و شهر ها و بخش های اطراف آن مشغول به فعالیت هستند زیرا از ابتدای تولید برنج دودی تا به امروز این محصول منحصرا در همین مناطق تولید میشده و وجود ارقام با کیفیت همچون هاشمی و دم سیاه سبب شده بهترین برنج های دودی از این مناطق راهی بازار شهر های غیر شمالی شود.

برنج دودی از هر رقمی که تولید شود از نظر ظاهری سه نوع مختلف دارد که با توجه به میزان رنگشان دسته بندی می شوند و به صورت کمرنگ، پر رنگ و میان رنگ شناخته می شوند و هیچکدام از این سه دسته از نظر کیفی بر دیگری بستگی ندارد و خرید و فروش آن ها فقط بر اساس سلیقه شخصی و ذائقه مشتریان انجام می شود و هر سه گروه رنگی مشتریان خاص خود را در بازار دارند.

هرچه برنج دودی پررنگ تر باشد بوی دودش زیاد تر است و برنج های دودی کمرنگ بوی دود کمتری دارند و حتی برخی به برنج های دودی کم رنگ برنج نیمه دودی نیز می گویند و جالب است بدانید برای تولید نوع پر رنگ زمان کمتری نیاز است زیرا دود شدید و زیاد سبب می شود برنج زود تر آماده شود و هرچقدر قرار باشد برنج دودی کمرنگ تری تولید شود نیاز است که غلظت دود کمتر باشد و زمان بیشتری برای آماده شدن برنج نیاز است.

خرید برنج دودی

خرید برنج دودی درجه یک

اگر می خواهید برنج دودی درجه یک بخرید حتما این نکته را بدانید که فقط زمانی موفق به خرید برنج دودی درجه یک می شود که سراغ یک تولید کننده بسیار قدیمی بروید که حداقل ۵۰ سال در تولید برنج دودی تجربه داشته باشد زیرا تولید برنج دودی کاری است که به تجربه بسیار زیاد و هوش بالا احتیاج دارد و کار هر کارخانه و تولید کننده ای نیست که بتواند برنج دودی درجه یک سنتی و هیزمی تولید کند.

این موضوع مشخص است که هرکس می خواهد برنج دودی درجه یک بخرد باید محصولی را تهیه کند که از هاشمی یا صدری تهیه شده باشد اما هر هاشمی یا صدری که دودی شده باشند درجه یک نیستند و لازم است برنج دودی از هر نوع برنجی که تولید شده است از نظر ظاهری رنگی ملایم و متمایل به طلایی داشته باشد و ظاهرش یکدست بوده و بوی دودش خیلی کم یا خیلی تند نباشد چون امروزه برنج های دودی ملایم بازارپسند تر هستند.

شما به عنوان مشتری باید خیلی دقت کنید که نوشته های روی گونی مرغوبیت برنج دودی را تضمین نمی کند و برای تهیه برنج دودی که واقعا درجه یک باشد یا بایستی تجربه کافی را داشته باشید و یا از تولید کننده ای قدیمی و با سابقه خرید کنید که مطمئن و امین باشد و در حدی مطمئن باشد که بتوان با چشم بسته از او خرید کرد و ایمان داشت که به هیچ وجه تقلب انجام نمی دهد و بهترین برنج را به شما می دهد.

قیمت برنج دودی

قیمت برنج دودی دم سیاه

قیمت برنج دودی دم سیاه به این دلیل خیلی گران است که کمتر تولید کننده ای حاضر به تولیدش است زیرا نیاز به خواب سرمایه واقعا بالایی دارد و از آن جایی که هم شالی اش گران است و هم به ندرت تولید می شود و با توجه به اینکه تولیدش نیاز به سرمایه زیاد دارد بایستی قیمتش به گونه ای باشد که برای تولید کننده سود قابل توجه داشته باشد تا برای تولید این برنج پرطرفدار رقبت وجود داشته باشد.

شاید برنج دودی دم سیاه از نظر ظاهری و در نگاه اول با برنج دودی هاشمی تفاوت نداشته باشد اما کافیست مصرف کننده فقط یکبار این برنج را پخت نماید تا متوجه شود قد کشیدن آن بی نظیر و غیر قابل وصف است و همچنین از نظر سبک بودن و خوش خوراک بودن برنجی معرکه و غیر قابل وصف است و همان برنج رویایی است که مصرف کنندگان حرفه ای برنج ایرانی به دنبال خریدنش هستند و داشتن این برنج برای فروشگاه های مناطق لاکچری کاملا الزامیست.

خرید عمده برنج دودی

خرید عمده برنج دودی معمولا توسط تبریزی ها انجام می گیرد و بیشترین مقدار برنج دودی که در گیلان تولید می شود با هدف فروش به بازار تبریز بوجار و بسته بندی می شود که باید شکسته اش کاملا صفر شود و باید بسته بندی ۱۰ کیلویی شوند و برای بسته بندی هم می بایست از کیسه های کنفی استفاده شود که چاپ نستغلیق نیز داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نیم دانه دودی

قیمت خرید برنج نیم دانه دودی گیلان

برنج دودی فقط در منطقه خمام استان گیلان تولید می شود و قیمت آن از …

پاسخی بگذارید